هدف ما :
با قدرت روح القدس، نجات، شفا و آزادی روحانی در عیسای مسیح را به ایرانیان اعلام نماییم .
و آنها را شاگرد بسازیم تا مانند مسیح زندگی و محبت کنند .
تا اینکه این کلیسا یکی از ابزار دست خداوند برای بوقوع پیوستن ارمیاء 49 : 38 - 39 باشد .
و در نتیجه خدا جلال یابد .
 
 
 
تاریخچه کلیسا :

در اکتبر 1986 جمعي از ايرانيان مسيحي شمال  کاليفرنيا که دور هم جمع مي شدند تا کلام خدا  را بخوانند  از خدا طلب کردند که جمع آنها را برکت دهد. خداوند دعاي آنها را جواب داد و کليساي ايرانيان  فعاليت خود را شروع کـــرد و هم اکنون بسياري از ايرانيان در اين کليسا خداوند را ستايش مي کنند .


 


شبان کلیسای ایرانیان در شهر سن حوزه در کالیفرنیا می باشد . او بعد از مطالعه و مقایسه مذاهب مختلف ، با خدای محبت آشنا شده و حضور او را شخصاً در زندگی خود تجربه نمود . اکنون اشتیاق او این است که این محبت ، شادی و آرامش الهی را با دیگران در میان بگذارد .

تحصیلات کشیش هرمز شامل لیسانس مهندسی برق از دانشگاه شریف در تهران و فوق لیسانی و دکترا در رشته کامپیوتر از دانشگاه کالیفرنیای جنوبی در لُس آنجلس می باشد . او همچنین دارای لیسانس در دوره الهیات است . قبل از پرداختن به خدمت شبانی تمام وقت در کلیسا ، کشیش هرمز به مدت 12 سال به عنوان محقق علمی در رشته های هوش مصنوعی و بینایی کامپیوتری به کار تحقیقات مشغول بوده است و مقالات علمی متعددی را در این زمینه منتشر نموده است .

کشیش هرمز ازدواج کرده و صاحب سه فرزند می باشد . او از شعر و موسیقی اصیل ایرانی لذت می برد و خود نوازنده سه تار است .

 

یکی از شبانان کلیسای ایرانیان در شهر سن حوزه در کالیفرنیا می باشد . او بعد از آنکه نجات و تولد روحانی را در عیسای مسیح تجربه نمود ، خود را وقف خدا کرد تا این خبر خوش را با دیگران در میان بگذارد تا دیگران نیز ، محبت و نجات خدای یکتا را تجربه کنند .

کشیش کامیل بعد از دریافت لیسانی مهندسی مکانیک از دانشگاه شریف در تهران ، به آمریکا آمد و دوره فوق لیسانس را در رشته راه و ساختمان و مدیریت بهب پایان رسانید . او نیز دارای مدرک لیسانس در رشته الهیات است . او صاحب یک شرکت ساختمانی در آمریکا می باشد و در این کار بسیار موفق است .

کشیش کامیل ازدواج کرده و صاحب دو فرزند می باشد . همسر او ( کشیش نادره ) خود یکی از شبانان کلیسای ایرانیان در سن خوزه است و این زوج با یکدیگر خدا را خدمت می کنند . کشیش کامیل از موسیقی و سرودهای پرستشی لذت می برد و خود نوازنده پیانو می باشد .